""
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stockholm Cricket Club
Cricket

Contact Us

 

Post Address:   

Stockholm Cricket Club, c/o Karl Langston, Hornsgatan 152, 11728 Stockholm

   

Email Address:    

admin@stockholmcricket.se

Organisation Number:   

802497-4530

RF Föreningsnummer:   

51434-73

Bank Giro:   

5092-6724

Swish:   

123-389 64 46

 

 

Contact details by functional area

 

  • Administration (Kansli)  

admin@stockholmcricket.se

  • Styrelse  

board@stockholmcricket.se

  • Valberedning  

valberedning@stockholmcricket.se

  • Disciplinary Committee  

Disciplinary.Committee@stockholmcricket.se

  • Technical Committee  

Technical.Committee@stockholmcricket.se

  • Junior Cricket Committee  

Junior.Committee@stockholmcricket.se

  • Senior Cricket  
seniors@stockholmcricket.se
  • Paracricket  
paracricket@stockholmcricket.se
  • Veterans Cricket   
Veterans@stockholmcricket.se

 

 
Follow Us
Proudly Supported By